Prof. Özgür Demirtaş’tan Hakan Ural’a Tek Harflik Yanıt!

Yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarla gündemden düşmeyen Hakan Ural yayında 1370 TL’lik döner fiyatına isyan etmişti. Hayat pahalılığını eleştiren Hakan Ural’a Ekonomist Özgür Demirtaş’tan yorum geldi.

Ekonomist Özgür Demirtaş, yorumcu Hakan Ural’ın 1370 TL’lik döner fiyatı isyanı ve hayat pahalılığı eleştirisine kısa ve öz yanıt verdi: ‘R’

İktidara yakın fikirleriyle bilinen Hakan Ural’ın son olarak yaptığı pahalılık eleştirisi ise sosyal medyada yine öne çıkan başlıklardan biri olmuştu.

Hakan Ural, Haber Global ekranlarında iki porsiyon dönere 1370 TL ödediğini belirterek yaşadığı şaşkınlığı anlatmış ve “Her şey çok pahalı abi” ifadelerini kullanmıştı.

Söz konusu videonun Twitter’da gündem olmasının ardından ise ekonomist Özgür Demirtaş’tan güldüren bir çıkış geldi. Demirtaş, Hakan Ural’ın pahalılık eleştirisini, geri vites yapmak anlamına gelen “R” harfiyle yanıtladı.

SALDIRI YORUMU GÜNDEM OLMUŞTU

İran’ın Şam’daki konsolosluğa düzenlediği saldırıya misilleme olarak gerçekleştirdiği ve “Gerçek Vaat” adını verdiği operasyon dünya basınında geniş yankı buldu. Ancak, bu olayın gölgesinde Türk televizyonlarında dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Ural’ın canlı yayında yaptığı yorumlar, özellikle “Bir akıl var, var ama. Kurguluyor oynuyor, kurguluyor oynuyor” şeklindeki ifadeleriyle dikkat çekti. Bu yorumlar, sosyal medyada geniş yankı buldu ve birçok kullanıcı tarafından eleştirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x